Avukat Buket ÖZKANAT GÜMBÜL

Anka Hukuk Bürosu Kurucu Ortağı

Telefon Numarası

0 553 798 61 93

Çalışma Alanlarımız

 • İş Hukuku Davaları

  İş kazaları tazminat davaları, İşe iade (geri dönme) davaları, kıdem ve ihbar tazminatı davaları, maaş alacağı davası, hizmet tespiti davası.

 • İdari Davalar

  Emniyet Teşkilatı personeli, Türk Silahlı Kuvvetleri personeli, Sağlık Bakanlığı personeli ve diğer kamu görevlileri ( devlet memuru ); ceza dosyaları, atama iptali, disiplin (kademe ilerlemesinin durdurulması; aylıktan kesme; kınama; uyarma ; devlet memurluğundan çıkarma;(ihraç)), görevden uzaklaştırma tedbiri ile ilgili dava ve işlemler.

 • Ceza Davaları

  Ceza Muhakemesi Kanunu ve Türk Ceza Kanunu ilgili diğer ceza mevzuatı çerçevesinde ekonomik suçlara dair ceza davaları, kambiyo mevzuatına dair ceza davaları, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, bilişim suçları ile ilgili ceza davaları başta olmak üzere Ağır Ceza Mahkemeleri, Asliye Ceza Mahkemeleri ve Sulh Ceza Mahkemeleri kapsamına giren ihtilafların çözümü,
  Uzlaşma Davaları ; Suç duyurusunda bulunma ve soruşturma aşamasında dosyanın takibi.

 • Boşanma Davası (Aile Hukuku Davaları)

  Boşanma davaları ile soy bağı davaları, Anlaşmalı boşanmalarda ile bu boaşanmalarda protokol düzenlenmesi ve yürütülmesi, Çekişmeli boşanma davaları ve bu davalarda maddi-manevi tazminat istekleri, Boşanma işlemi sonrası mal varlığı işlemleri, Velayet ve nafaka hükümlerine uyulmaması durumuna karşı hukuki çözüm bulunması, Aile içi şiddet ve benzeri durumlara karşı hukuki çözüm,Evlat edinme işlemlerinden kaynaklanan sorunların çözümü, Evlenecek kişiler arasında düşünülen evlilik sözleşmeler işlemleri,Nişanlılığın sonlandırılması sonrası ortaya çıkan sorunların çözümü, Aile Mahkemelerinde görülen tüm uyuşmazlıklara hukuki çözüm üretilmesi.

Garanti Ediyoruz

 • Savunma Hakkının Kutsallığı Temel İlkemiz

  Yargının 3 sac ayağından biri olan ve savunma makamını temsil eden avukatlık mesleğinde, sizleri en iyi şekilde savunmayı amaçlıyoruz.

 • Dürüstlük Şiarıyla

  Finansal menfaatten çok müvekkkillerimizin menfaatinin takipçisiyiz.

 • Gizlilik Esasıyla

  Avukatlık Kanunu gereği, avukatlar müvekkillerine ait bilgileri saklamakla yükümlüdür.

 • Anka Hukuk Bürosu Farkıyla

  Şüphesiz ki, sizi temsil edeni/vekilinizi seçmekte özgürsünüz. Dosyanızla bire bir ilgilenen ve size en doğru bilgiyi anında verebilecek olan Büroyla çalışmanızsa tavsiyemizdir. Meseleyi sadece parasal olarak değerlendirmemeniz ve sizin için doğru olanı seçebilmeniz dileğiyle..

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlama garantisi veriyoruz.

Buraya tıklayın