ankara ceza avukatı

Son dönem dolandırıcıların avukatların isim ve fotoğraflarını kullanarak kendilerini avukat olarak tanıtıp vatandaşlardan “uzlaştırma” ve “arabuluculuk” faaliyeti kapsamında patates hatlar üzerinden para talep ettiği ve farklı kişilerin İBAN bilgilerinin verildiği görülmektedir.

Sizleri , Whatsapp üzerinden ya da normal arayarak kendilerini Avukat Buket ÖZKANAT GÜMBÜL ya da çalışanı olarak tanıtıp isim ve fotoğrafını kullanarak “uzlaştırma” – “arabuluculuk” faaliyeti ya da başka bir ad altında SİZDEN PARA YA DA ALTIN İSTEYEN ŞAHISLARA İNANMAYIN, İTİBAR ETMEYİN.

TARAFIMIZCA KULLANILAN TELEFON NUMARALARI YALNIZCA

0 (553) 798 61 93 , 0 (545) 961 18 14  ve 0 (531) 013 87 81 numaralarıdır.

Kullandığımız İBAN numaraları da kendi adımıza kayıtlı banka hesaplarına aitttir.

Ayrıca ve önemle belirtmek isteriz ki; Avukat Buket ÖZKANAT GÜMBÜL, iş yoğunluğu sebebiyle uzlaştırma ve arabuluculuk faaliyeti yapmamaktadır. Adalet Bakanlığının yayınladığı Uzlaştırmacı ve Arabulucu Listelerinde de bu sebeple kaydı bulunmadığından bu kapsamda kimseden para istenmesi zaten mümkün değildir.

Sizler ile Görüşmelerimiz ise yüz yüze verilen randevu şeklinde yapılmaktadır. Adalet Bakanlığının yayınladığı Uzlaştırmacı ve Arabulucu Listelerine aşağıda verilen linklerden ulaşabilirsiniz.

Ankara Ceza Avukatı Buket ÖZKANAT GÜMBÜL

Ayrıca bakınız;

https://alternatifcozumler.adalet.gov.tr/Home/UzlastirmaciListele#

https://adb.adalet.gov.tr/Home/arabuluculistesi

Cevap bırakın